Градина Црево Брзо се Поврзете 1/2 3/4 Внатрешната Нишка Брадавица Фитинзи Нерѓосувачки Челик Тапа Адаптер Брзо се Поврзете Фитинзи (Боја : 3I4 инчен да 1I2 инчи)

Градина Црево Брзо се Поврзете 1/2 3/4 Внатрешната Нишка Брадавица Фитинзи Нерѓосувачки Челик Тапа Адаптер

DEN 534.24

Достапност

Погоден за сите градинарски црева, наводнување уреди, млазници, sprinklers, млазници, итн.Метод на конекција : навој конекција.Големина : 1/2" 3/4" внатрешната нишка.Течност тип : масло, вода, гас.Поле на примена : пневматски делови, водоводни приклучоци, водоводни приклучоци.Тоа е произведен со прецизност во изработката, не истекување вода, е издржлив, и е лесно да се размонтираат и соберат.100% сосема нов и висок quality Easy да се инсталира, погодно за надворешна useproduct информации : Име : 1/2" 3/4" внатрешната нишка connector Material : Нерѓосувачки steel Color : silver Connection метод : навој connection Size : 1/2" 3/4" внатрешна thread Fluid тип : масло, вода, gas Scope на примена : пневматски делови, водоводни приклучоци, водовод fittings Application : наводнување, цевки connection The пакетот вклучува : 1 x 1/2" внатрешната нишка од не 'рѓосувачки челик connector Either1 x 1/2" да 3/4" внатрешната нишка од не ' рѓосувачки челик connectornote : големината е мерени рачно, ве молиме овозможи мало мерење грешки.Поради бојата на екранот на различни монитори, бојата на фотографијата може да биде малку различен од вистинскиот производ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа