Seavenger Zephyr 3мм Neoprene се Нурне Чорапи

Seavenger Zephyr 3мм Neoprene се Нурне Чорапи

DEN 358.80

Достапност

CONSERVES на ТЕЛЕСНАТА температура — 3мм neoprene обезбедува изолација за кулер води.СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН — 4-начин се водат материјал форми на ногата за удобно се вклопуваат.СИГУРЕН ИЗДРЖЛИВОСТ — Залепени и blindstitched шевовите се минимизира проток на вода и одржување на сила.МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ ЧОРАПИ — Идеален додаток за нуркањето, нуркање, вода, аеробик и други спортови на вода.НЕ се ЛИЗГА ЗАФАТ — Точки silkscreen единствена ви држи од лизгање или паѓање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа