CruzTOOLS RTH3 RoadTech H3 Алатка за Полнење за на Харли-Дејвидсон Мотори , црна

CruzTOOLS RTH3 RoadTech H3 Алатка за Полнење за на Харли-Дејвидсон Мотори , црна

DEN 2638.80

Достапност

Комплетна патна алатка за полнење решение за Харли Дејвидсон мотори.На H3 вклучува врвот одделение комбинација клучеви, е прилагодлив клуч, заклучување клешти, гуми колосек, хексадецимален & torx клучеви, 6-во-1 шрафцигер и мини ratchet и socket set.Комплет се заокружи со искра приклучок за штекер, кабелски врски, механика жица, и селотејп.Комплет Содржина : Високо-Квалитетна Алатка се Тркалаат, Комбинација Клучеви : 3/8, 7/16, 1/2, 9/16", & 10мм, Мини 1/4" вози ratchet со 2" советодавство, 1/4 Вози Приклучоци : 3/8, 7/16, 1/2', 10мм, Хексадецимален Клучеви : 1/8, 5/32, 3/16, 1/4, 5/16", Ѕвезда Копчиња : T25, T27, T40, 6-во-1 Шрафцигер, 5/8" искра plug приклучок, 8" Прилагодлив Клуч, Заклучување клешти, Искра plug јазот колосек, селотејп, Кабел Врски (5 компјутери.), Механика На Жица, Threadlocker, & Гуми Притисок Колосек.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа