2 парчиња Заклучување Клешти Сет, 10 менгеме на назад Зафат со Жица Машина, 11 C Менгеме Заклучување Клешти Прилагодливи Заварување Стеги со Завртување Влошки за Прод?

2 парчиња Заклучување Клешти Сет, 10 менгеме на назад Зафат со Жица Машина, 11 C Менгеме Заклучување Клешти

DEN 1204.80

Достапност

Совршен за DIY луѓе,како пензионирање/роденденски подарок.На заварување стеги се опремени со предизвика ослободување, која може да обезбеди брзо ослободување за да се обезбеди максимална заклучување сила и помогне да се спречи случајно ослободување.Ова е најдобар избор за дома и на работа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа