Salomon Мажите X Ултра 3 Широк GTX Пешачење

Salomon Мажите X Ултра 3 Широк GTX Пешачење

DEN 2878.80

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Некогаш популарната X УЛТРА 3 ШИРОК GTX нуди лесен прецизност и си го заземат своето место ви е потребно за техничка искачувања и слегувања, со поширок одговара.Користење на Потекло Контрола на Технологијата, овој чевли гушка нозете удобно за повеќе доверба да го нападне спуст е.Префинет последните работи со засилен врвот на арм на sensifit, држење на ногата удобно место, особено се движат надолу.Напредни Шасија помага во стабилизирање на вашиот пета, и тоа е опкружен со дарежлив тапацир за максимална удобност на патеката.Оди На Дистанца : Дали сте љубители на патот работи во вашето соседство, бегство на локалните трага, или нешто повеќе солиден, Salomon прави чевли кои се осигурате дека имате непречено возење на сите и сите терен.Време е Да се Игра : Дали сте во патека за трчање, пешачење, backpacking, или mountaineering, Salomon има обувки и опрема за децата, мажите и жените да ви помогне да го освојат нови далечина, личен рекорд, или настан.Од 1947 Salomon креираше иновативна отворено спортска опрема.Од трчање и пешачење до backpacking, скијање и повеќе, нашите чевли, ракавици, чанти, облека и модни додатоци помогне да се направи било патот свој.Некогаш популарната X УЛТРА 3 ШИРОК GTX нуди лесен прецизност и си го заземат своето место ви е потребно за техничка искачувања и слегувања, со поширок одговара.Користење на Потекло Контрола на Технологијата, овој чевли гушка нозете удобно за повеќе доверба да го нападне спуст е.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа