Ampper 12V 60 Led диоди Ван Внатрешни работи Светлина Колекции, Таванот Светла за Полнење за Ван RV Чамци Каравани Приколки Камиони Спринтер Ducato Транзит ФОЛКСВАГЕН LWB (20 Мод

Ampper 12V 60 Led диоди Ван Внатрешни работи Светлина Колекции, Таванот Светла за Полнење за Ван RV Чамци Каравани

DEN 431.28

Достапност

Висока Осветленост & Висок Квалитет : составен од 60 супер висока осветленост Led диоди (20 модули) и ожичување темперамент, најдобри ван осветлување на пазарот.Лесно да се Инсталира & DIY Стил : не треба реле, спојување или трансформатори, опремен со силни самолепливи ленти, брзо и лесно да се инсталира.Може да биде поставен каде што сакате.Енергија-заштеда & Долг Живот Време : ниска моќност нерешено нема да ја израмните вашата батерија, одлична за вашиот ван, долготрајни за долго време се користи.Универзална Одговара & Универзална Употреба : напон на 12 V Одговара за Комбиња, Бродови, Камиони, HGV е, Коњ кутии, Motorhomes, Lurton е, Off Road Buggies.Исто така може да се користи на било каде што опремен со 12 V моќ. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : нема причина за враќање или промена, кавга слободен 1 години.Големина : 60 Led диоди Составен од 60 супер висока осветленост Led диоди (20 модули) и темперамент.Опремени со силна само-селотејп.Ниска моќност нерешено нема да ја израмните вашата батерија, долготрајни за долго време се користи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа