Маркер Кајак Додатоци Возен Кајаци Рек Складирање - Авто Стои Еден Кајаци Cradles со Прилагодливи Безбедносни Ремени и Тркала за Мобилност - Затворен за Употреба на От?

Маркер Кајак Додатоци Возен Кајаци Рек Складирање - Авто Стои Еден Кајаци Cradles со Прилагодливи Безбедносни

DEN 1365.60

Достапност

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Ако навистина сакаат кајак рек дека не ќе може да се, или вашиот кајак надолу, потоа МАРКЕРОТ Кајак Решетката е за вас.Производот структура е разумна,лесно на врвот на вашиот автомобил, кров.КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ Може да се користи во вашата гаража, прошетки куќа, или клупа.Вие не сте ограничени на само вашата гаража, планината оваа решетката на вашата клупа, вашиот палубата, или вашиот boathouse.Секој кајак покривот укината надолу, така што ќе може да се стави во автомобил паркинг простор, без да се размонтираат.Спецификации : Име : Кајак покривот rack Material : 19x2mm авијација алуминиум цевка, 8mm пена tube Colour : Сребро+Black Bearing капацитет : 150kg Straps : 3m * 2 Packing Листата : 2 x Две кајак покривот полици.Карактеристики : Кајак рек оваа решетката може безбедно да ви се кану патување, исто така, те спаси простор во исто време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа