ZAGG InvisibleShield Стакло Елита Приватност за Apple iPhone 11

ZAGG InvisibleShield Стакло Елита Приватност за Apple iPhone 11

DEN 647.76

Достапност

Екстремни да се Загрози Заштита - Стакло Елита е нашиот најсилен стакло екран заштита некогаш.Максимална Нула Превенција - Ion exchange технологија ја зголемува површината на компресија за подобрување на силата и нула-отпор.Clear Print Технологија - Масло-растурање третман ексклузивно за Стакло Елита disperses на нафта од вашата отпечатоци од прсти, што ги прави речиси невидливи.Две Начин Приватност - двонасочна приватност филтер обезбедува целосна приватност екран кога вашиот телефон е видени форма на страна.Мазна, Свиленкаста се Чувствуваат - На површината на Стаклото Елита екран заштита ги има истите свиленкаста, мазна чувство како вашиот телефон е оригинална екран.Стил : i Phone 11 Стакло Елита на Приватност се штити вашиот екран од гребење, да се загрози штета, и љубопитните очи.Додадовме две начин филтерот да се нашиот најсилен, повеќето напредни стакло екран заштита, па така ќе добие полн екран приватност кога неговата гледа од страна.Нашите ексклузивни Clear Print технологија држи вашиот екран во потрага приштина, и beveled рабовите на екранот заштита се вклопуваат во чисти линии на вашиот телефон.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа