2 ПАРЧИЊА/МНОГУ CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан климатизација

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан климатизација

DEN 1053.60

Достапност

Тип : Напонски Регулатор.Состојба : Нова.Примена : Компјутер.Напон : 1. Моќ Дисипација : 1. Тип : Напон Regulator Condition : New Application : Computer Supply Напон : 1 Dissipation Моќ : 1is_customized : Yes CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан воздух conditioning Unit Тип : многу (2 парчиња/многу)Пакет Тежина : 0.01 kg (0.02 lb.)Пакет Големина : 5cm x 5cm x 5cm (1.97 во x 1.97 во x 1.97 во).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа