Мажите Thinsulate 3M Дебели Волнени Плетени Половина Mitten Велур Дланка Ракавици

Мажите Thinsulate 3M Дебели Волнени Плетени Половина Mitten Велур Дланка Ракавици

DEN 309.60

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Велур,Акрилик,Волна.Изработка : 55% Партал Волна 45% Акрил/ Внатрешни работи 3 M Thinsulate/ 100% Вистински Велур Дланка.Големина : машки и Тинејџерите - S/M, L/XL.Флип надолу мерење : S/M (9-1/4" x 4-1/4"), L/XL (9-3/8" x 4-1/2") - дебели и наредени.Флип до mitten : S/M (11-1/2" x 4-1/2"), L/XL (11-5/8" x 4-5/8") - долг врзани зглоб.Повод : Супер густа и топло, лесен пристап флип до флип надолу, половина fingerless конвертибилна mitten glomitt, со вистински велур дланка.Автентични 3 M Thinsulate 40gram Изолација држи топлина како природни изолатор, удобност мека микро-руно нуди обичај се вклопуваат, трајни силна влакна за долготрајни носат.Зима и топло, меко микро поларните руно густо наредени кадифен атмосфера на отворено ракавици со мека дланка зафат.Одлично за патување до работа, возење, одење на кучето, џогирање, работи, училиште, колеџ, на ски.Нови Mens Тинејџерите Партал Волна Обрачот т апсорбираат водата.Одлично за колеџ студентите премногу.Дебела и сит се вклопуваат да се insulate на топлина.Големина на : Големи / X-Large | Боја : Маслиново Промоции може да варира во зависност од големината/боја.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа