Г-дин Чиста Магија Гумичка Бања Scrubber, 4Count (Пакување од 2)

Г-дин Чиста Магија Гумичка Бања Scrubber, 4Count (Пакување од 2)

DEN 302.40

Достапност

На Г-дин Чиста Магија Гумичка Бања scrubber со Febreze Свежина обновува 3 X повеќе сапун ѓубриња наспроти водечките сите намена спреј за чистење.Опис на производот Г-дин Чиста Магија Гумичка Бања scrubber со Febreze Свежина обновува 3 X повеќе сапун ѓубриња*.На start-up на тешки сапун ѓубриња на вашиот мијалник, туш и када може брзо да се трансформира во вашата бања од сјајна и чистење за да dingy и grimy.Чистење scrubber има 30% поголем и повеќе трајни чистење на површината наспроти Г-дин Чиста Магија Гумичка Оригинални што ќе ви овозможи да се справи со вашите тешко бања мензи лесно. *наспроти водечките сите намена спреј за чистење Производителот, Информации за Контакт на P&G Плаза, Cincinnati, О 45202.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа