Truwheelz Ролери за Деца Девојки, Деца Деца Пурпурна Sequins Ролери скејт, 4 Големини Прилагодливи Rollerskates за Мало Девојче Отворен и Затворен patines де 4 ruedas став niñas со светне Т

Truwheelz Ролери за Деца Девојки, Деца Деца Пурпурна Sequins Ролери скејт, 4 Големини Прилагодливи Rollerskates

DEN 1199.76

Достапност

Имаме 3 димензии (S/M/L ) patines за изборот.Тие може да се одразат шарени светлина во светлина или сонце.Средна големина се одговараат за деца детска момчиња, на возраст 4-6 години.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА - Ролери е спорт, многу популарна со деца.Patines дизајниран со две ред тркала се повеќе стабилна и лесна за скејт почетници обука дури и малите момчиња.Супериорни перформанси бебе мали момци на Ролери се совршени за деца лизгање на мазни и течно затворен простор (подрумски кат, лизгалиштето, итн.Особено високи перформанси ABEC-7 целосна прецизни лежишта, 8 СТП тркала со 82 A durometer, еколошки материјали.ПРИЛАГОДЛИВИ ДЕЦА РОЛЕРИ - Truwheelz Ролери функција уникатен големината на вредноста на системот.Мала големина се одговараат за бебе момчиња на возраст од 2 до 5 години.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Нашите Ролери функција врвен квалитет компоненти за begginers обука.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗАТОПЛУВАЊЕ УСЛУГА - Децата безбедност и вашето задоволство се нашата определба.Големи димензии се одговараат за млади момчиња, на возраст 6-12 години.И супер поместена удобност лагер дизајн може да го задржи вашето дете дете се смешка, дури и на искуство најдолг скејт сесии.) и на отворено (тротоарот, улица, и кои било други се изедначи на патот).Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тие се совршен за мали момчиња раст.Секоја големина може да микро-прилагодете ги среќаваме 4 чевли големини според децата момчиња нога големина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа