Joyidec Божиќ Смешно Був поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Стандардна Големина Водоотпорен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија за Двор Градина Двор Ограда Ор?

Joyidec Божиќ Смешно Був поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Стандардна Големина Водоотпорен поштенско Сандаче

DEN 405.12

Достапност

✉Совршена Големина : Две големини се на располагање, 21*18 инчи (52.6x45.8cm е погодна за Американската стандардна големина за сандаче) беа 25,5*21 инчи (64.7x52.8cm е погоден за големи Американски големина сандаче). ✉Лесно Да се Размонтираат : Тоа е магнетни, со криви отворање на едната страна на писмо кутија, мали кружни магнетни листови од двете страни на отворањето, и меки магнетни ленти на двата краја.Инсталација и отстранување трае само неколку секунди без алатки.Повторливи се Користи повеќе пати. ✉Издржлив Материјал : Користете водоотпорен Оксфорд ткаенина како материјал за да се заштити вашето поштенско сандаче од дожд и ултравиолетови зраци.Во споредба со традиционалните ПВЦ материјал, тоа е повеќе издржливи и не е лесно да се браздата. ✉Посебна функција : Sunproof и водоотпорен, уникатен дизајн го прави вашето поштенско сандаче пејзаж дома.Ја играат улогата на декорирање поштенско сандаче, двор и куќа.Тоа може да се користи и да се замени секоја сезона. ✉Совршен Подарок : искористете ја оваа симпатична поштенско сандаче покрие со убава декоративни модели за да испратите топли поздрави.Како housewarming подарок за пријателите и семејството, роденденски подароци или празник подароци, се совршен избор.Големина : 21x18 во | Боја : Божиќ Смешно Був.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа