24MP 1296P WiFi Трага Камера Подарок 32GB SD Картичка во Реално време Трага Cam Трага Камери со Ноќно Движење се Активира IP 67 Водоотпорен дивиот свет Камера Игра Камери Лов Кам

24MP 1296P WiFi Трага Камера Подарок 32GB SD Картичка во Реално време Трага Cam Трага Камери со Ноќно Движење

DEN 1679.76

Достапност

????АПЛИКАЦИЈАТА е исто така дизајниран со 120° широк агол леќа за откривање, без разлика дали е ден или ноќ, што ќе ви овозможи да ги набљудуваат пошироката дивиот свет и природата спектакуларни сцени. ????Водоотпорен - Голема IP67 водоотпорен ниво го прави на дивиот свет трага камерата работи добро, дури и под дождливите денови или влажна средина.Можете да го поправам во дрвото со навој tripod и монтажа на рака (вклучена во пакетот), и живописно дрво и лист outlook дизајн ја зголемува својата прикривање, па ќе се фокусира на дивиот свет, но не грижете се животни чекор надолу.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа