Брзо се Поврзете Градина Црево 6mm 8мм 10мм Да 12mm 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 Машки Навој водовод Фитинг Месинг Градина Црево Barb Фитинг 1pc (Боја : 10мм, Дијаметар : 3I8)

Брзо се Поврзете Градина Црево 6mm 8мм 10мм Да 12mm 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 Машки Навој водовод Фитинг Месинг Градина

DEN 447.36

Достапност

На лесен-за-поврзете конектор за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување градина додатоци и водоводните цевки.Лесно да се поврзете и да се исклучите.Answer : ___________________________ Note : конектор големина има грешка од плус или минус 0.1-0.3. Наводнување и навој тапа фитинзи.Производот е изработен од месинг, кој е безбеден и еколошки.Погоден за : апарати за домаќинство цевка зглобовите, индустриски зглобовите, растенија, тревници, земјоделството, вили, индустриски за наводнување!.Брза конекција колекции може да спаси многу време.Адаптер обезбедува цврста, сигурна одговара, а течење-бесплатна конекција.100% quality1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 надворешни нишка за внатрешна diameter6mm 8мм 10мм 12mm цевка joint Note : конектори големина има грешка од плус или минус 0.1-0.3,1/8 навој дијаметар е околу 9.45mm1/4 навој дијаметар е околу 12.6mm3/8 навој дијаметар е за 16.23mm1/2 навој дијаметар е околу 20.4mm3/4 навој дијаметар е за 25.56 mm Watering и навој тапа fittings The производот е изработен од месинг, кој е безбеден и еколошки.Погоден за : апарати за домаќинство цевка зглобовите, индустриски зглобовите, растенија, тревници, земјоделството, вили, индустриски за наводнување!Лесна инсталација!Долг животен век и долг животен век се широко прифатени од страна на корисниците.Конекција големина : Пакување : 1 piece Note дека ова е прирачник мерења на локации, и не може да биде грешка на 0.1-0.2 мм.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа