Велосипедот Огледала за Handlebars, Велосипед Rearview Огледало, Rotatable Широк Агол Патот Велосипед Огледало за Велосипедизам Огледало, Планински Патот Велосипед E-велосипед

Велосипедот Огледала за Handlebars, Велосипед Rearview Огледало, Rotatable Широк Агол Патот Велосипед Огледало

DEN 501.12

Достапност

【НАПРАВЕН ДА ТРАЕ】 : Изработени со врвен квалитет и издржливи материјали, овој велосипед ретровизорот ќе го издржат било предизвик.На PC заградата е засилен дизајн, наменета за да се спротивстави на деформитети или кршење.Исто така, рамката е издржлив и да се спротивстави на влијанија. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : збир на 2 страна задните видите велосипед огледало.Тоа е многу лесно да се прилагоди на вашиот саканиот агол и без мака да се инсталира. 【МУЛТИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ на АГОЛ】 : Овој одличен велосипед огледало е супер практична и ви нуди јасна цел, така што се опфатени сите на време.На база овозможува 360 ротација, па можете да ја прилагодите огледало со леснотија на секој тип на велосипед. 【ШИРОКО APPLITY】 : Погоден за handlebars во рок од 22-25 мм,Одговара на Повеќето Мотоцикл, Улица Велосипед, Мопед, Електричен Велосипед Cruiser & Хеликоптер Модели со Стандардни Метрички Завртки. 【 СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ВАШАТА ВЕЛОСИПЕДИЗАМ】 : Идеален за пат велосипеди, планински велосипеди, градски велосипеди, и ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД!Ако имате било каков проблем на нашиот велосипед огледало за Handlebars, само се чувствуваат слободни да контакт со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот побрзо!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа