РГ-58A/U Коаксијален Кабел w/Моделирани PL-259 Конектори (18 стапки)

РГ-58A/U Коаксијален Кабел w/Моделирани PL-259 Конектори (18 стапки)

DEN 407.04

Достапност

ROADPRO 18 нога CB & Аматерски радио Антена Coax Кабел со PL-259 Конектори - Црна.50 Ohms.РГ-58 A/U коаксијален кабел со лиен PL-259 конектори за влага заштита.За употреба со една БЛАГАЈНИЧКИТЕ антена ТАКА-239 студ месеци. 95% Оклопна покриеност за заштита на RF протекување и пречки.Заробени центар диригент за флексибилност.На Road Pro RP-18 CC е само она што ви треба за поврзување на вашиот БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио преку вашиот камион, RV, или трактор приколка.Тоа мерки 18 метри, само она што е потребно за оние големи работни места.Леани PL-259 конектори помогне со влага заштита.За употреба со една БЛАГАЈНИЧКИТЕ антена ТАКА-239 студ месеци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа