MAHIONG 6 Парчиња C-Стегач за Заклучување Клешти, 6 Инчен 11 Инчен Заклучување C-Менгеме Сет со Завртување Влошки, менгеме на назад-Зафат Заварување Клешти за Заварување, ?

MAHIONG 6 Парчиња C-Стегач за Заклучување Клешти, 6 Инчен 11 Инчен Заклучување C-Менгеме Сет со Завртување

DEN 959.76

Достапност

СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - 4 парчиња на заклучување C-менгеме поставите доаѓа со завртување влошки кои им овозможуваат на стеги за контрола на предмети прецизно и јасно.1 инчи Ќе Добиете : 2 x 6-инчен C-стегач за заклучување клешти со завртување влошки 2 x 6-инчен C-стегач за заклучување клешти без вртливата влошки 2 x 11-инчен C-стегач за заклучување клешти со завртување влошки По Продажба : Ако сеуште имате било какви сомнежи за овој шопинг, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Постојат 2 парчиња на 6-инчен C-стеги со завртување влошки, 2 парчиња на 6-инчен стеги без вртливата влошки, и 2 парчиња на 11-инчен клешти со завртување влошки.Спецификација на производот : Материјал : високо-јаглероден челик Боја : сребро Големина : 6-инчен C-стегач за заклучување клешти : 6.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа