Redcat Трки 02099 М4*4Mm Копачка Завртка (10Piece)

Redcat Трки 02099 М4*4Mm Копачка Завртка (10Piece)

DEN 229.44

Достапност

Вистински Redcat Трки Замена дел # 02099. Користете само вистински Redcat Трки Замена на делови за постигнување на најдобри перформанси со твоите Redcat Тркачки возила.Опис на производот Redcat Трки Дел # 02099 м4*4mm копачка завртки (10 парчиња).Redcat Трки се наоѓа во сад и има целосна персоналот за поддршка на персоналот за да ви помогнат со вашиот Redcat Трки производ.Консултирајте се со вашиот возило, упатство за правилно fitment и собранието.компатибилна со следниве Redcat Тркачки возила : ЛАВИНА XTR, кавер-TT Про, кавер-x4 Про, Еверест Gen7 Про, Еверест Gen7 спорт, УРАГАНОТ XTR, молња ЕП лебдат, молња EPX про, молња STK, молња УЛ, МОНСУНИТЕ XTR, Дивеење химера за сексуално и репродуктивно, Дивеење R5, прашина од ветерот носена, SHOCKWAVE, Торнадо EPX/EPX про, Торнадо S30, ВУЛКАН EPX/EPX про, ВУЛКАН S30, вител, СКОПЈЕ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа