Scully Џонс #2 Крути Допирање Collet Чак МТ 2 месо тело 6 1/4 OAL - AR1735BMIN

Scully Џонс 2 Крути Допирање Collet Чак МТ 2 месо тело 6 1/4 OAL - AR1735BMIN

DEN 708.00

Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА СЛИКАТА ДОПИРАЊЕ COLLET ЧАК.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCOLLETS ОДРЖА & ЕТИКЕТИРАЊЕ : #2 SHANK ДИЈАМЕТАР & ВКУПНА ДОЛЖИНА : МТ 2 МЕСО ТЕЛО СО ДИЈАМЕТАР, 6 1/4 OALTYPE : RIGIDMANUFACTURER / БРЕНД : SCULLY JONESTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 1-3-D-4.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа