Lillian Се Издигна Бел Сатен Цвет Девојка Кошница, 4.75

Lillian Се Издигна Бел Сатен Цвет Девојка Кошница, 4.75

DEN 274.80

Достапност

Исклучување Бел сатен кошница наредени со сатен.Мека Сатен опфатени свитливи се справи одржува својата форма во текот на употребата.Корпата е со големина на мало дете.Мали 3/8 инчи сатен лакови на секоја страна на дршката.Кошница стои 6. 75 инчи висок.Кошница дел е 3. 25 см x 4 инчи на врвот и е 4 инчи во дијаметар на дното.Lillian се Искачи Надвор Бел сатен цвет девојка кошница.Оваа едноставна Исклучување Бел цвет девојка кошница е совршен додаток за вашата свадбена церемонија.Мал големина е идеален за еден мал цвет девојка.Круг поместена Форма е мек и лесен за носење.Нејзиниот едноставен дизајн, со лакови на секоја страна на кошница, ќе ја покажат на цвеќе или Ливчиња во внатрешноста.Кошница стои 6. 75 инчи висок.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа