Winsome Адријана Клупата, 3 Мали, Орев

Winsome Адријана Клупата, 3 Мали, Орев

DEN 3239.28

Достапност

100% Полипропилен/ 100% Полиестер.Увезени.Целокупната Клупата големина е 38.27"W x 14.17"D x 21.85"H. Седиште област е 35.90"W x 13.39"D. Еспресо Заврши. 3 Цртачи секој внатре слабо е 9.45"W x 11.42"D x 3.85"H. Отворена полица големина 34.72'W x 12.87"D x 10.24"H. Вклучува 3 Црна Ткаенина Кошеви 11"Wx10"Dx9"H. Направени од цврст/композитни дрво.Собранието Е Потребно.Седиште висина е 20.67".Додадете седење и чување во едно парче и совршен за секоја соба во вашиот дом.Оваа клупа има седиште врвот, три фиоки со рецка надвор рачки и отворен простор за книги или чевли.Кошници е совршен прилог за организирање на вашиот добрите.Додадете седење и чување во едно парче и совршен за секоја соба во вашиот дом.Оваа клупа има седиште врвот, три фиоки со рецка надвор рачки и отворен простор за книги или чевли.Кошници е совршен прилог за организирање на вашиот добрите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа