Sloths Виси На Дрво Скокачки Перење Забавува Корпа Цветни Цвет Расклопна Валкана Облека Попречува со Патент Капак Складирање Торба за Перење Корпа за Детска Соба Кол?

Sloths Виси На Дрво Скокачки Перење Забавува Корпа Цветни Цвет Расклопна Валкана Облека Попречува со Патент

DEN 552.00

Достапност

✈ КОЛИЧКА за ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА : Pop-up перење кошница дизајниран со здрав пролет структура, беспомошна и лесно да се свитка и продавница, карактеристики 2 рачки направете го тоа лесно за транспорт насекаде.5 инчи; голем капацитет од 50 L, Посебно дното дизајн има повеќе облека, лесно да се залагаме за ставање работи во.Спецификации : Големина : 15.✈ ГОЛЕМИНА : 40x40x47cm /15.5in Material : Polyester Package се Вклучени : 1pcx Скокачки Перење Hamper Feature : ?Комфорни и издржливи се справува обезбеди цврста уште удобен зафат; Подобрена рамка во полиестер покрие добие себе посилни и постабилни?Оваа патна торба за перење е twistable, флексибилен и лесен; Рамка за овој pop-up забавува може да се свитка тоа станот за практично складирање; исто Така, може да се носат и со тоа да се насекаде?Оваа количка функција го прави особено корисни за колеџ домови, кампување, патување, мали апартмани, или било каде просторот е ограничен?Подароци за grads деца како детски играчки кошница или како играчка кутија организатор; совршен подарок за колеџ домови, кампување, патување, мали станови?Перење совети : Ги чисти само, не користете абразивни почисто, а не машина за миење, не кајгана, сува чиста и собори сува?Го забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит; Тоа ќе се опорави по еден период на време со користење?Answer : ___________________________ Note : ?Бидејќи големината погоре се мери со рака, маргина на грешка е 1 инчен?Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект?Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со нас преку e-mail, вие нема да имаат никакви грижи, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа