Фишер Дуо Моќ Универзален Ѕиден Сидро со Завртка, 535459

Фишер Дуо Моќ Универзален Ѕиден Сидро со Завртка, 535459

DEN 464.16

Достапност

Силни се одржи durch две компоненти.Објектот Пакет Количина : 1. Број На Модел : 535459. Земја на потекло : - Германија.Пакет Димензии : 4.5 L x 9.0 W x 7.0 H (сантиметри). "На Фишер Дуо Моќ дава многу добро се одржи со 2聽components : сива компонента од висок квалитет најлон се активира автоматски во зависност од градежен материјал оптимална функционална принцип (ширење, клапи) За Оптимална Контрола.Проширувањето крило на црвена компонента за поддршка на безбедната Verspreizung и да понудат дополнителни безбедносни за компонента.Лесно да се навој на завртка главата и се справува со "влечат до крај.Без навој на завртка главата.Придава на главата Angeformten rim го спречува dowels во понесе дупка.Дуото Моќ е првиот избор за anchoring на пример од туш странични столбови, поштенски сандачиња, светла, движење сензори, знаци и куќен број.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа