10G SFP+ AOC Кабел - 10GBASE Активни Оптички SFP Кабел за Intel INT-SFP-AOC-20М, Ubiquiti UniFi, D-Link, Supermicro, Netgear, Mikrotik, ZTE Уреди, 20-Метар

10G SFP+ AOC Кабел - 10GBASE Активни Оптички SFP Кабел за Intel INT-SFP-AOC-20М, Ubiquiti UniFi, D-Link, Supermicro,

DEN 1007.76

Достапност

10 Gb E SFP+ да SFP+ 10 GBASE-AOC Активни Оптички Кабел SFP+ собранието, 20 метри.Широко се компатибилни со Intel INT-SFP-AOC-20М, Ubiquiti, Netgear, D-link, Supermicro, Mikrotik, ZTE, Quanta, Solarflare, Palo Alto, F5, итн уреди. (INT-SFP-AOC-20 МИЛИОНИ). 10 G SFP+ AOC Кабел за да се поврзете прекинувач, рутер, сервер, NIC, или други оптички влакна-технолошка опрема со SFP+ пристаништа за Мрежата Прикачена за Складирање, Чување Area Network, и Високи Пресметувачки Перформанси.Во 10 Gtek е Сигнал Интегритет Лабораторија, ние 100% помина TDR & VNA тестирани.И секој AOC Кабелот е индивидуално тестирани на прекинувачи пред породувањето.Поддржани од страна на 10 Gtek 30 Дена Бесплатен-врати, 3-Year Free Гаранција и животниот Век на Технологијата Поддршка. 10 Gtek е производител на DAC/AOC Кабел, Прилагодени на зедницата, исто така, е достапна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа