Toddleroo од страна на Северна Држави 46.8 широк Широк Портик Лак Бебе Порта: Тешки метали безбедност портата со една рака операција. Притисок Планината. Се вклопува нена?

Toddleroo од страна на Северна Држави 46.8 широк Широк Портик Лак Бебе Порта: Тешки метали безбедност портата

DEN 1319.76

Достапност

Оваа порта погодно лулашки се затвори автоматски и двоен-брави (освен ако не држете го отвори функција е ангажирана).Само рачно да го активирате тројна latch за додаде мир на умот.Тоа вклучува три екстензии и може да се вклопат соба отвори мерење ненамерно самоповредување, додека 28.5 инчи широка.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : да се Чува сакани, безбедни со овој притисок монтирани портата тоа е лесно да се инсталира s лесен за употреба - само продолжи тензија копчиња до портата се вклопува цврсто.Можете лесно може да се движи кон други области на почетниот кога е потребно, што го прави идеално решение за одржување на вашето дете безбедно.Тоа shuts цврсто сепак лесно, со еден едноставен притисни.Топло бела завршница од нашите ексклузивни Лен Колекција е безвременски неутрална боја кои ќе се надополнуваат било дома декор.Тешки-должност метална конструкција е изграден да застане на тестот на времето.Дополнителни 13.Избор на Должина Опции.Во потрага по двете стил и безбедност?Широк Портик Лак Портата додава еден допир на стил да го дополни секој дом décor.Безбедни за бебиња 6-24 месеци.Широк Портик Лак Портата слободно расположението во која било насока за максимална пристапност.Да се чува вратата отворена за повеќе помине низ, едноставно користење на чекање-отворете функција за спречување на портата од затворање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа