На Mitty Мини Затемнување Ултра-Меки Око Шминка Смена Подлога Еден Пакет

На Mitty Мини Затемнување Ултра-Меки Око Шминка Смена Подлога Еден Пакет

DEN 311.28

Достапност

Повеќето содржат пластика.ДВЕ ЧИСТЕЊЕ СТРАНИ по митсекоја Mitty Мини има заоблени страна за големи површини и посочи страна за мали области како lash линија.Washcloths се крупни и несмасна.Ние сме една мала компанија, работи напорно за да се произведе супериорен производ надвор од супериорен материјали.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа