Bling Faux Кристал Шкафот Салон Вратата Повлечете Се Справи Круг Knob 6 Компјутери

Bling Faux Кристал Шкафот Салон Вратата Повлечете Се Справи Круг Knob 6 Компјутери

DEN 467.76

Достапност

Име На Производ : Повлечете Рачка;Материјал : Метал, Пластика.Вкупна Големина : 3.5 3.4 x cm/1.4" x 1.4"(D*T);Кристал Ширина : 3cm/1.2".База Дијаметар : 20mm/0.8";Инсталација Дупка Кол. : 4mm(М4).Боја : Јасно, Сребрен Тон;Тежина : 222g.Пакет Содржина : 6 x Повлече Handle6 x Завртки.Функција со тркалезна форма пластични кристал се повлече справи.Широко се користи за мебел, како што се врата, кабинет, ковчегот, фиока, салон, и така натаму.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа