TIMKEN 6202-2RS 2 Парчиња Двојно Гума Печат Лежишта 15x35x11mm, Пред-Подмачкано и Стабилни Перформанси и Ефективни, Длабоко Ритам Топката Лежишта.

TIMKEN 6202-2RS 2 Парчиња Двојно Гума Печат Лежишта 15x35x11mm, Пред-Подмачкано и Стабилни Перформанси и Ефективни,

DEN 384.00

Достапност

Лагери Модел : 6202-2 RS.Еден Ред Радијална Топката Имајќи.Двојно Гума Печат Лежишта.Димензии : 15mm X35mm X11mm. 2 парчиња.Модел : 6202-2 RS Квантитет на Пакет : 2 Pcs Material : 100% Хром Steel Protection : Двоен Гума Печат на двете sides Greased / Подмачкано : Yes Bore (Внатрешно) Дијаметар : 15mm Outer Дијаметар : 35mm Width (Дебелина) : 11mm Supported Револуции во Минута (RPM) : 20.000 евра.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа