BLENCOT Деца Девојка Качулка Zip-Up Качулка Суичери Девојка Облека

BLENCOT Деца Девојка Качулка Zip-Up Качулка Суичери Девојка Облека

DEN 478.80

Достапност

Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Тоа може да се користи како дипломирањето подарок, роденденски подарок, одмор подарок и така натаму.Карактеристики : маскирани девојки деца грб, полн-zip пред се, кенгур џебови, широк корселе и манжетни.Ова е удобно повик за грб, кој е многу соодветен за вашата ќерка како подарок.Погодност : МЕДИУМ ЕЛАСТИЧНОСТ.Овој ден-класичен sweatshirt е оди-да за едноставен, секојдневен изглед.Тоа е удобно и дебел.Нејзините удобно и дебел.Q3 : Е материјал се мек и еластичен?.Нејзините удобно и дебел.А2 : Не, тоа нема.Карактеристики : маскирани девојки децата грб, полн-zip пред се, кенгур џебови, широк корселе и манжетни.Тоа е одлично за да одговара со маичка, фармерки, тексас панталони, sweatpants и така натаму.Овој ден-класичен sweatshirt е оди-да за едноставен, секојдневен изглед.Не кајгана, воопшто не мие темна облека заедно.Овој повик спортски Качулка е издржлив со висок бод густина, лесен за чистење, лесно да се грижи за, не е лесно да се деформира, не pilling, удобен за носење, погоден за деца.Големина : 8-9 Години | Боја : B#сива Розова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Различни бои се на располагање, совршен за секојдневно носење и училиште униформа, отворено спорт, спортски, џогирање, работи, патувања, итн.Тоа не е лесно да се деформира по чистењето.Ако не, тоа не е многу.Нејзините не е лесно да се деформира по чистењето.Материјал : 95%Полиестер+5%Spandex.Девојки удобно неформални спортови Качулка е направен од висок квалитет на ткаенина, мека рака чувство и брусен внатре памук руно.Девојките zip-пред качулка.Различни бои се на располагање, совршен за секојдневно носење и училиште униформа, отворено спорт, спортски, џогирање, работи, патувања, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа