BV Пет Мали/Средни Вратоврска Излез за Кучиња до 35/60 Фунти, за 15 нозе и 25 нозете Куче Кабли за Надвор

BV Пет Мали/Средни Вратоврска Излез за Кучиња до 35/60 Фунти, за 15 нозе и 25 нозете Куче Кабли за Надвор

DEN 203.76

Достапност

25-нозе, лесни и ултра-силна тај-out cable за кучиња до 35 кг.Рефлексивни & анти-rusty винил покритие за дополнителна безбедност во текот на ноќта.Crimp и вртливата клип опфаќа за посилна завршува и ' рѓа заштита од дожд.Сите челик кабел и клипови.Ригорозно квалитет се тестира.Голема гаранција за квалитет и една година ограничена производ со гаранција.Точно Тестирани Кабли Strength All на нашите тај-out cable производи се под ригорозно квалитетни тест.Тие се ултра-трајни и се направени да траат со анти-rusty капак.Убава и Светла , Рефлексивни Винил за Дополнителна Безбедност при Night Made на мисловните материјал за да се зголеми видливоста.Прошетка со вашиот кучиња со повеќе сигурност во темница.Купување Настава : Мал : До 35 килограми, 25 feet Medium : До 60 килограми, 25 feet Large : До 90 фунти, 25 Тешки нозе : До 125 килограми, 30 feet Super : До 250 килограми, 25 feet BV домашно Милениче е континуирано подобрување и се развива за потребите на нашите клиенти.Нашата цел е вашиот 100% задоволство.Ние нудиме на секој клиент ограничена од една година производот гаранција на секоја точка купени Одржувате вашето куче во одредена област со BV Вратоврска Out Cable.Тоа е лесно циклуси околу дрво или пост, и вработува голем удел-free систем кој овозможува повеќе конфигурации.Сите наши тај-out cable производи се под ригорозно квалитетни тест.Тие се ултра трајни и се направени да траат со анти-rusty капак.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа