oFloral Девојка Gaming Mouse Pad Pin Up Blondie На Мотоцикл Жена Играње Покер Картички Декоративни Mousepad Гума База Дома Декор за Компјутери Лаптоп Office Home 7.9X9.5 Инчен

oFloral Девојка Gaming Mouse Pad Pin Up Blondie На Мотоцикл Жена Играње Покер Картички Декоративни Mousepad

DEN 215.76

Достапност

Ние сме многу сигурни дека ќе падне во љубов со овој gaming mouse pad, но поради некоја причина, ако не сте задоволни со помош на глувчето подлога ние ќе рефундирање на вашите пари назад нема quention праша.Ова е сосема ризик се купи!Пакет : 1*mouse pad.На mousepad е совршен за гејмери, графички дизајнери, или на секој кој го користи глувчето за долги сесии и е погодна за двете насловна & користење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа