линеарни железнички водич за Надворешни Dual-оската Линеарни Ролери Водич LGD12 LGD16 Линеарна Водич L500 800 1000mm 1pc LGB6 Или LGD8 Линеарна Водич SENMIAO-ТА ( Боја : LGB12 L100 4UU заклучувањ

линеарни железнички водич за Надворешни Dual-оската Линеарни Ролери Водич LGD12 LGD16 Линеарна Водич L500 800

DEN 1980.00

Достапност

Пакетот вклучува : 1 set=1 компјутер линеарна водич LGD + 1 компјутер LGB блокови.Ако се направи ред на 1pc LGD12-D82 L60-2 UU Biock и ќе добиете само 1pc LGD12-D82 L60-2 UU.Ако се направи ред на 1pc само LGD12-300мм и ќе добиете само LGD12 -300мм железница.LGB12-L100-ЗАКЛУЧУВАЊЕ и LGB16-L150 UU LOCKINGThese два лизгачи може да се заклучи од L-клуч.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа