Пен Носителот со Магнет Стојат од страна LilGift (Црна)

Пен Носителот со Магнет Стојат од страна LilGift (Црна)

DEN 213.60

Достапност

ЧУДАТ БИРО ДОДАТОК.Интересен дизајн се одликува со тупаница во која можете да поставите пенкала, моливи и други канцеларија или уметност додатоци.МАГНЕТНИ ЗГЛОБ.Крајот на рака е magnetized да се одржи хартија клипови.ТЕШКИ, ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ИЗГРАДБА.Изработени од пластика и цемент се меша, тежи 2.5 килограми.Исто така, може да се користи како paperweight.ЖИВОТОТ ГОЛЕМИНА.Димензии : 6.7" x 4.9" x 4.7".ПРАВИ ГОЛЕМА КАНЦЕЛАРИЈА ПОДАРОК.Исто така корисен за уметници.Даде како Бел Слон подарок, или пак за било кој повод.Совршен Рака десктоп организатор на чекање на вашиот пенкала, моливи и алатки.Може да се користи како хартија тежина.Магнет држи хартија клипови и повеќе.Издржлив материјал : Пластични/Цемент се Меша.Тежина : од 2,5 кг.Димензии : 6.8 x 4.9 x 4.7 инчи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа