Мега Bloks Првите Градители Изгради 'n Giggle Откритија Еж Зграда Поставите

Мега Bloks Првите Градители Изгради 'n Giggle Откритија Еж Зграда Поставите

DEN 748.80

Достапност

Buildable бебе еже и мама еж.Мама еж карпи и назад и вклучува градење на плоча да ги наместите бебето на врвот.Вклучува 10 Првите Градители блокови, вклучувајќи блок со нови бои и печатени обрасци.Мама еж двојки како случај за блок меморија.Компатибилен со сите Први Градители сетови.CNG21 – Мега Bloks Првите Градители – Изградба на 'n Рок Еж Вас и вашето дете ќе има многу rockin' забава што ќе се открие движење со Изгради 'n Рок Еж од Мега Bloks Првите Градители!Се изгради и да си игра со симпатична мама и бебе hedgehogs, кои доаѓаат со Првите Градители блокови во забава, нови бои и дезени.Изградба на бебето, или да му се распаѓа и се меша и се поклопува со блокови за смешно суштество создавањето.Потоа, магацинот бебе на мама е назад и рок неа и назад да се откријат многу за да се пресели да се забавуваат!На мама еже е транспарентен дизајн открива корисна блок меморија.Отвори го капакот за брзо и лесно расчистување!Идеален за возраст од 1 до 5 Функции : Buildable бебе еже и мама еж Мама еж карпи и назад и вклучува градење на плоча да ги наместите бебето на врвот Вклучува 10 Првите Градители блокови, вклучувајќи блок со нови бои и печатени обрасци Мама еж двојки како случај за блок складирање Совршен за малку раце Компатибилен со сите Први Градители сетови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа