Pinkfong Бебе Ајкула Пеј-Alongs Звук Книга | Премиум 10 Копчето Читаат и Пеат-Alongs, Музика и Песна Книга | Учење & Образование Играчки, Подароци за Децата и Години

Pinkfong Бебе Ајкула Пеј-Alongs Звук Книга | Премиум 10 Копчето Читаат и Пеат-Alongs, Музика и Песна Книга

DEN 479.76

Достапност

СЛУЖБЕН PINKFONG БЕБЕ АЈКУЛА СТОКА, кој што ги репродуцира иконите Бебе Ајкула песна (доо, доо, доо, доо, doo)!.Бестселерот ЗВУК КНИГА ЗА ГОДИНИ, која вклучува 10 притиснете-и-се игра копчиња што ги репродуцира 9 целосна пеење на песни и 16 убаво илустрирано страници со стихови.Уживајте во 9 сакана Бебе Ајкула песни во еден звук книга, вклучувајќи ги и најпопуларните Бебе Ајкула песна, да се чита и пее-заедно со вашето дете!.ОБРАЗОВНИ УЧЕЊЕ ИГРАЧКА ЗА ГОДИНИ, која има multisensory искуства за учење, премиум мат страници со шарени илустрации, забава музика со квалитетен звук, мерка на детето дизајни за мали раце, за вклучување-исклучување, безбедноста и заклучување.СОВРШЕН за ДЕЦА ПОДАРОК секој родител, баба, дедо, семејството или пријател може да им даде на нивните малку најблиски за секоја прилика - родендени, бебето тушеви, празници, и многу повеќе!.Две ААА батерии се вклучени и безбедно сместени под безбедноста заклучување на капак.Уживајте во 9 сакана Бебе Ајкула песни во еден звук книга, вклучувајќи ги и најпопуларните Бебе Ајкула песна, да се чита и пее-заедно со вашето дете!. 1. Бебе Ајкула. 2. Ајкула Семејство. 3. Бебе Ајкула во Автобус. 4. Пет Малку Риба Скокање на Алги. 5. Бебе Сирена Ајкула. 6. Ајкула 123. 7. S-H-A-R-К. 8. Трепкане, Трепкане, Малку Ајкула. 9. Hush-a-bye, Бебе Ајкула. *10. Pinkfong жило звук!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа