Замена LVDS Flex Лента Кабел Поставете(5) за LG TV Модел 65SM9000PUA Дел Броеви EAD64666207 - EAD64666208 - EAD65387306 - E129545

Замена LVDS Flex Лента Кабел Поставете(5) за LG TV Модел 65SM9000PUA Дел Броеви EAD64666207 - EAD64666208 -

DEN 600.00

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Дел Броеви EAD64666207 EAD64666208 EAD65387306 E129545. LG TV модел 65 SM9000 PUA.Ве молиме потврдете го вашиот ТВ модел & дел број за функцијата одговара пред да купите.LVDS flex лента кабел поставете(5) за LG TV модел 65 SM9000 PUA, дел броеви EAD64666207 EAD64666208 EAD65387306 E129545.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа