Zerodeko 10Pcs Сос Стискаш Шишиња Кујна Condiment Шишиња Ketchup Стискаш Шишиња

Zerodeko 10Pcs Сос Стискаш Шишиња Кујна Condiment Шишиња Ketchup Стискаш Шишиња

DEN 355.20

Достапност

ЈП.Тоа може да се користи за да се одржи салати и зачини, многу безбедна и.Добро запечатување ефект, не е лесно да излегуваат во јавноста.Шишето со уникатен дизајн направи ни продавница некои сосови повеќе погодно.Доволно количини, овие сос стискаш на шишиња може да ги исполни вашите различни потреби.На сос шишиња кои сакајте се премногу простор, многу практично во употреба.Овие се притисне шишиња за кујна употреба, погодно за да добиете сос внатре.Description Are сте во потрага за еден професионален, достапен стискаш сос шише?Дали сте во потрага за здрав, сигурен стискаш сос шише дека можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални стискаш сос шише мора да ги задоволи вашата потреба.најдобар избор за вас.Карактеристики - Боја : Проѕирна - Материјал : PE - Големина(240 ML) : Околу 19.00 X5.00 X5.00cm/7.47 X1.97 X1.97inch - Тоа може да се користи за да се одржи салати и зачини, многу безбедна и.Добро запечатување ефект, не е лесно да излегуваат во јавноста.- Шишето со уникатен дизајн направи ни продавница некои сосови повеќе погодно.- Доволно количини, овие сос стискаш на шишиња може да ги исполни вашите различни потреби.- На сос шишиња кои што не се премногу простор, многу практично во употреба.- Овие се притисне шишиња за кујна употреба, погодно за да добиете сос внатре.Пакет Including10 x Сос Шишиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа