Ново-Ray Играчки Inc. 20617 1/60 Локхид C-130 Херкулес USCG

Ново-Ray Играчки Inc. 20617 1/60 Локхид C-130 Херкулес USCG

DEN 455.76

Достапност

Екранот стојат вклучени.Издржливи diecast метал модел со автентични историски точни ознаки.Вклучува образовни колекторот е картичка со факти за авиони. 5in долго, 7in wingspan, 3во високи со штанд.Некои собранието е потребно.Ова е 1/130 скала модел.НИ Coast Guard - Локхид C130 Херкулес - Пластични Модел Комплет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа