125pcs Избрани Пурпурна Смола Имитација Стакло Европската Голема Дупка Монистра Кристал Метал Spacer Шарм Мушка Assortments за DIY Занаети Нараквици Ѓердани Накит Прави...

125pcs Избрани Пурпурна Смола Имитација Стакло Европската Голема Дупка Монистра Кристал Метал Spacer Шарм Мушка

DEN 381.60

Достапност

Пакетот вклучува : ќе recevie 125 парчиња Европска, Пандора sytle монистра во 25 различни стил како што е прикажано во picutre.Материјал : Стакло+Метал+Sliver Позлатен Месинг Јадро.Нашите spacer монистра се цврсти и издржливи, одлична за DIY свој бразлетна и долго време се користи.Големина : За 0.4-0.6 инчен/10-15mm во дијаметар; 0.25-0.4 инчен/6.5-10мм дебел; Дупка : 0.16-0.19 инчен/4-5мм.Се користи за : екстра-големи дупки се идеални да се користи со каприз синџир, змија синџир, широк кожа laces и коноп twine, плетенка ткаенина ленти, влакна мозок и други stringing материјали со широк дијаметар да се зголеми вашиот дизајн можности.Широка Примена : Овие spacer монистра се идеални материјали за поинаков вид на занает, како ѓердани, белегзии одлуки.Исто така, совршен подарок за вашите пријатели и DIY љубовник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа