SPPC Кристал Фарови Собранието го Поставите На Ford Econoline Ван - (Пар) Возачот Лево и Патнички Десната Страна Замена

SPPC Кристал Фарови Собранието го Поставите На Ford Econoline Ван - (Пар) Возачот Лево и Патнички Десната Страна

DEN 2793.36

Достапност

Директна Замена.Гаранција : Една година ограничена гаранција против производителот дефект.Лесна Инсталација.Одговара : 92-04 Ford Econoline Ван E150/ E250/ E350/ E450 Complete сет вклучува Лево и Десно Страни 100% Сосема Нов во Оригинал Packaging Use светилки за слаб Зрак и светилки за Високо Зрак.Висок Квалитет Светилки направени од страна на ОЕМ производители одобрени со материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања.Уникатен Фарови Стил драстично да се подобри Стил , Настап и Безбедноста.Професионалната Инсталација е Препорачливо, Без настава се вклучени со package Affordable и Одличен стока за подобрување на стилот на вашето возило & носи сосема поинаков изглед на вашиот автомобил.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа