AUTOSAVER88 Светлата Собранието Компатибилен со 1998 1999 2000 2001 2002 Спогодба Headlamp Замена Хром Домување Килибар Рефлектор

AUTOSAVER88 Светлата Собранието Компатибилен со 1998 1999 2000 2001 2002 Спогодба Headlamp Замена Хром Домување

DEN 2159.76

Достапност

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ - Фарови собранието компатибилен со 1998 1999 2000 2001 2002 Спогодба; висока зрачна : 9005 ниска зрак : 9006.ЗАПЕЧАТЕНИ ДИЗАЈН - Нашите фарови се водоотпорен се должи на целосно запечатени структура микро-призмата рефлектор сигнали идване автомобили да забележите дека во текот на ноќта, обезбедување на вашата возење безбедноста и други".за 2002 година Спогодба SE Купе 2-Врата.за 2001 Спогодба Вредност Пакет Седан Со 4 Врати.за 1998 1999 2000 2001 2002 Спогодба LX Седан Со 4 Врати.ДИРЕКТНИ FITMENT - Изградена за да се исполнат строги OE стандарди за квалитет, се вклопуваат и перформанси; содржи еден пар на лево (возачот страна) Професионална инсталација, би било препорачливо.Надградба на вашиот автомобил со нови високо-перформанси сет на AUTOSAVER88 фарови да се стави на себе и на другите возачи на леснотија и направи да се чувствуваат посигурни кога возите навечер.за 1998 1999 2000 2001 2002 Спогодба LX Купе 2-Врата. Светилки не се вклучени.Ако најдете вашиот фарови стане жолта или облачно, тоа е време да се замени со нова, за да се подобри видливоста и ја вашата возачки безбедноста и други.за 1998 1999 2000 2001 2002 Спогодба ЕКС Купе 2-Врата.


Параметрите на стоката

Compatible with:

Подобро ви се допаѓа