Copco Основите Големи Складирање Кошница, Бела

Copco Основите Големи Складирање Кошница, Бела

DEN 919.20

Достапност

УРЕДНО ЧУВАЊЕ : совршен за организирање на канцелариски материјали, закуски, козметика, средства за чистење, залихи, и повеќе.ПРЕНОСНИ : карактеристики меки рачки за лесен, удобен транспорт.СТАБИЛНА И БЕЗБЕДНА : мека, nonslip лагер и нозете се спречи кошот се движат и да ја задржите предмети во место.РАЗНОВРСНА : го користите во вашиот провизии, спална соба, купатило, кујна, и повеќе да се задржи предмети на организиран и лесно достапни.ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : лагер е пренослив за лесно чистење; ги чистат со влажна крпа.Оваа Copco Основите Големи Складирање Кошница во Бело е совршен за организирање на канцелариски материјали, закуски, козметика, средства за чистење, залихи, и повеќе.Меки рачки овозможи на лесен и удобен транспорт.Мека, nonslip лагер и нозете се спречи кошот се движат и да ја задржите предмети во место.Одлична за одржување на објектите во вашиот провизии, спална соба, купатило, кујна, и повеќе уредни и лесно достапни.На nonslip лагер е отстранлив за полесно чистење.Ги чистат со влажна крпа.Мерки 14.7 x 10.7 x 5.1 инчи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа