Hynes Орел Кабелот Организатор Мали Електроника Случај Gadget Торбичка Телефон Додатоци За Складирање Торба Геометрија

Hynes Орел Кабелот Организатор Мали Електроника Случај Gadget Торбичка Телефон Додатоци За Складирање Торба

DEN 239.76

Достапност

Ние дизајн нашите патување багаж и додатоци за да се трајни, разновиден и стилски, секогаш се стремат да ги подобрат било travel искуство со пакување лесно, светлина и право производи.Стп обложени 300 Denier Полиестер, мал мозок случај дизајниран со различни креативни и уникатни модели; Пакет : 1 x случај.Ние сме посветени на подобрување на вашиот урбани се менуваат животот со дизајнирање на долготрајни и функционални производи кои овозможуваат слобода за деловни луѓе.Внатрешни карактеристики повеќе мрежа лизга џебови и поштенски џеб да се продавница секојдневно essentials и телефон додатоци.Ние секогаш стоиме зад нашите производи и да се трудат за 100% производ задоволство.Кабел за складирање торбичка карактеристики 1 надворешните врати патент џеб за да ги зачувувате последната минута предмети.Сервис И Поддршка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа