Мини Моторните Електрични Песна Лизгачот Моторни Dolly Камион Автомобил за Камерата за видео камера DV, dslr фото Автомобил

Мини Моторните Електрични Песна Лизгачот Моторни Dolly Камион Автомобил за Камерата за видео камера DV, dslr

DEN 2246.40

Достапност

Направени од премиум алуминиум со прецизност обработка и елоксирани површина, здрав, лесни, трајни, анти- ' рѓа, со голема носивост до 8kg.Направени од премиум алуминиум со прецизност обработка и елоксирани површина, здрав, лесни, трајни, анти- ' рѓа, со голема носивост до 3kg.Преносни и разноврсна, компатибилен со DLSR камери, дигитални камери, акција камери како за Gopros, и да видиме што треба клип.На предните тркала може да се прилагоди во повеќе агли за да се збогати снимање ставови за повеќе можност.Со четири 1/4" 7mm/s; 11mm/s; 17mm/s; 24mm/s (Помалку оптоварување, побрзо брзина) Капацитет : Прибл.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа