EVERIE Пондерирана Sous врски, за да обезбедат Рек Divider, Подобрување на Вертикалната Планината Запира Тетеравење, 5 Монтажни Нерѓосувачки Челик Dividers и 2 Изградена-во Држа

EVERIE Пондерирана Sous врски, за да обезбедат Рек Divider, Подобрување на Вертикалната Планината Запира Тетеравење,

DEN 647.76

Достапност

Нема Повеќе Wobbly Dividers - за Вертикална монтажа на dividers се запре било хоризонтални вибрации.Вклучува 7 dividers - 5 се отстранува и 2 се вграден како носител.Најдобри се Качи на пазарот - Дизајнирани со вертикална слот да се одржи дели' нозе цврсто, dividers веќе не wobbles.W8.1"x D6.3"x H6.5", 710g/1.5 кг. 18/8 нерѓосувачки челик база и dividers, носителот клип е направен на BPA free најлон.Компатибилен со Everie 12 Qt sous врски, за да обезбедат контејнери и сите садови или поголема контејнери.Белешки во врска со Исчезнатите Врвот Бар - Некои корисници се пожалиле на недостасува горниот бар, кој беше поради грешките на инспекција за првата серија на стоки.Првата серија на стоката е сето распродадени, и ние имаме зголемена инспекција за претстојните акции изработка на сигурни дека нема повеќе барови се водат за исчезнати.За клиенти кои не се на врвот бар ве молиме контактирајте со нас и ние или ќе се направи целосна наплата за вас, без враќање или ние ќе го испратите горниот бар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа