Рака Пескарење Блок Прашина Екстракција Пескарење Мелење Сунѓерот Блок за Дрво Полирање Домаќинство Чистење (15083)

Рака Пескарење Блок Прашина Екстракција Пескарење Мелење Сунѓерот Блок за Дрво Полирање Домаќинство Чистење

DEN 456.00

Достапност

Функција : Рака пескарење блок е погоден за дрво полирање, апарати за чистење, автомобилот одржување, доработка мелење.Површината на пескарење сунѓерот блок е мазна и прашина слободни, е лесно да се чисти.Изработка на Материјал : СТП пена материјал, удобен зафат, погодни за долготрајна работа, не се уморни, не мелење раце.Магијата леплива печ мелење пршлен, погоден за сите видови на велур sandpaper.Предности : мала тежина и лесен за носење, еластична и не е лесно да се деформира.СТП пена материјал, удобен зафат, погодни за долготрајна работа, не се уморни, не мелење раце.Површина е мазна и прашина слободни, лесен за чистење.Мала тежина и лесен за носење, еластична и не е лесно да се деформира.Магијата леплива печ мелење пршлен, погоден за сите видови на велур sandpaper.Погоден за дрво полирање, апарати за чистење, автомобилот одржување, доработка мелење.


Параметрите на стоката

Material:
PU Foam
Weight:
Approx. 30-70g/1.1-2.5oz
Color:
Yellow
Size:
120*71mm/4.7*2.8inch; 115*68mm/4.5*2.7inch; 96*66mm/3.8*2.6inch; 126*66mm/5*2.6inch; 135*70mm/5.3*2.8inch; 100*50mm/3.9*2inch; 150*83mm/5.9*3.3inch (Optional) 
Package List:
1 x Hand Sanding Block :

Подобро ви се допаѓа