Висок Планината Пушеле Домување ЛЕР 3 Трети Задните Висока Планината Кочница Светлина Светилка Компатибилен со Pathfinder 93-95

Висок Планината Пушеле Домување ЛЕР 3 Трети Задните Висока Планината Кочница Светлина Светилка Компатибилен

DEN 928.32

Достапност

▶️ Plug-n-Игра Операција, Ниска Потрошувачка на Енергија. ▶️ Супер-Светли LED Светло да се Споредуваат со OE Светлина. ▶️ На инстант Наспроти Халоген Светла Рампата До Време за да ги Предупредат Возачите Побрзо. ▶️ Носи Различен Изглед на Возилото, што е Одлично за Покажуваат Употреба. ▶️ Full LED Кочница Светлина. 93-95 Nissan Pathfinder.Нашите LED трети кочница светлина е брз и лесен начин да се облекуваат вашиот пикап камион.Кога се запалени, светла Led диоди (Емитуваат Светлина Диоди) се осветлени, и да грее до десет пати посветла од стандардните светилки.ПРЕДВОДЕНИ од трети кочница светлина има трајни поликарбонат леќа со слободна форма рефлектор, и располагање со било Јасно леќа или прилагодено Пушеле леќа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа