Природни Ратан Складирање Кошница Свадба Девојки Цвет Кошница Плетен Рака Ткаење Занаети Рачен Кошница (Боја : 1)

Природни Ратан Складирање Кошница Свадба Девојки Цвет Кошница Плетен Рака Ткаење Занаети Рачен Кошница (Боја

DEN 352.80

Достапност

Тоа не е само едноставна цвет кошница, но, исто така, може да се користи за чување на шминка четки, лосиони, козметика, прибор за готвење, електрични апарати или било објекти кои треба да се чуваат.Исто така, голем подарок и keepsake предмети, нашата свадба цвет девојка bakset исто така е погоден за дипломирање, банкет, партиски и други специјални настани. Поради разликата во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Производот е едноставна и практична, трајни, може да се стави вашите омилени цвеќиња, сушени цвеќиња, вештачки цвеќиња во ткаени цвет кошница, и да уживате во забавата на DIY.цвет кошница е совршен за свадба која создава елегантен, слатка стил и додава елегантен допир на вашата свадба processional.Производот е направен од високо-квалитетни материјали, меки и удобни, лесен во тежина, добра во рака, еколошки, и здрави.


Параметрите на стоката

Title:
Rattan Lace Round Portable Flower Basket Waterproof Basket
Material:
Indonesian rattan
Size:
20*10*8cm
Packing size:
20*10*8cm
Gross weight:
80g
Packing:
boxes
Color:
beige, light coffee, honey color
Features:
The product is a rattan lace round portable flower basket waterproof basket, which is woven from rattan. It is natural in color, durable, does not contain any chemical substances, and is environmentally friendly and healthy. :
The product is simple and practical, durable, you can put your favorite flowers, dried flowers, artificial flowers in the woven flower basket, and enjoy the fun of DIY. No matter where it is placed, it can add a fresh and natural feeling to the room. :
The product is cost-effective, multi-functional, and versatile. It is not only a simple flower basket, but also can be used to store makeup brushes, lotions, cosmetics, cooking utensils, electrical appliances or any items that need to be stored. :
The product is made of high-quality materials, soft and comfortable, light in weight, good in hand, environmentally friendly, and healthy. :
The product design is exquisite and compact and does not take up space. It is a very beautiful and practical gift for your family or friends. :
Package Contents:
Shopping basket*1 :
1. Manual measurement, the size will have an error of 0.5-2mm, please refer to the actual size. :
2. Due to the difference in light and screen, the color of the product may be slightly different from the picture. :

Подобро ви се допаѓа