4 Vegvisir Викинг Рунически Компас Decal Налепница Викинг Один Нордиска Винил Бела sda1

4 Vegvisir Викинг Рунически Компас Decal Налепница Викинг Один Нордиска Винил Бела sda1

DEN 167.76

Достапност

Испорачуван , брзо и премиер услуга. [НАСТАВА] (мала налепница) : целата налепница се состои од 3 слоеви. ________________________ [НАСТАВА] (поголема налепница) : целата налепница се состои од 3 слоеви.Умре-намалување на Винил Налепница Не позадина, Јасно трансфер лента и Јасна поддршка филм, полесно за вас да се прилагоди на позицијата и се применува.Надворешна употреба или за Внатрешна употреба.чекор 1 : ја исчистите површината, направи го сув чекор 2 : излупете исклучување поддршка филм малку, како 2cm чекор 3 : се држиме главата дел од трансферот лента, па позицијата на налепницата е одлучи чекор 4 : се повлече поддршка филм полека, synchronously, тријте ја налепницата повеќе да се применува малку по малку додека сето тоа е завршено.Бришење над неа, повторно и повторно да се направи тоа да се држи целосно и цврсто, чекор 5 : лифт трансфер лента на врвот малку по малку, полека, можете да го притиснете копчето тоа во исто време значи налепница нема да биде укината заедно, особено мал дел.Лесна апликација со јасни трансфер лента и само лепило, отстранлив по години.Надвор Возило или на Прозорецот, Мат Финиш.чекор 1 : ја исчистите површината, направи го сув чекор 2 : излупете исклучување поддршка филм и да ги отстрани чекор 3 : се применува налепница, бришење над неа да се направи тоа да се држи целосно и цврсто чекор 4 : лифт трансфер лента на врвот малку по малку, полека, па налепница нема да биде укината заедно, особено мал дел.Количина : 1 Налепница, како на сликата.Направен од висок квалитет на винил, Вода доказ, рециклира, одлична weatherability.Проверете настава во нашата слика.Кора и се Држи, со мала етикета налепница за да им помогне на пилинг исклучи подлога филм.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа